Cyklohráček 2021
I letos bude v provozu speciální vlak Cyklohráček Českých drah pro malé i velké výletníky, který nejen všechny nadšence turistiky sveze o vybraných sobotách až do Zlonic. Zde se nedaleko nádraží nachází krásné železniční muzeum, kde na vás dýchne historie starých nádraží, parních lokomotiv, dřevěných vagónů nebo se zde svezete úzkorozchodnou průmyslovou železnicí.

Do Zlonic se odpolední Cyklohráček vydá ve dnech 17. 4., 24. 4., 8. 5., 22. 5., 5. 6., 31. 7., 28. 8., 25. 9. a 30. 10. 2021 vždy ve 13:01 hodin z pražského hlavního nádraží.

Cyklohráček jezdí během své sezony každou sobotu, neděli a státní svátky 2x denně z Prahy do Slaného. Pro ty nejmenší ve vláčku nechybí vagóny plných her, hraček a balónků. Zodpovědní sportovci na kolech určitě ocení vůz vybavený přímo pro cyklisty. Výlet si můžete užít i díky slevovým kupónům, které si pro Vás ve spolupráci s organizací ROPID připravili zajímavé instituce v okolí trati. Jednou z nich je i Železniční muzeum Zlonice, které pro cestující Cyklohráčku nachystalo zlevněnou rodinnou vstupenku. Pro uplatnění slevy je však nutné, abyste na pokladně předložili kupón, který dostanete označený speciálním razítkem od vlakového doprovodu - tzv. hrajvedoucího přímo ve vlaku.
Aktuální informace o Cyklohráčku najdete na facebookovém profilu nebo na webových stránkách www.cyklohracek.czŽelezniční muzeum Zlonice, Lisovice 7, 273 71 Zlonice, +420 728 957 315
zmzlonice@seznam.cz , http://www.sweb.cz/zmzlonice